27 жовтня у Болгарії учні та вчителі Освітнього хабу в Софії, Української школи в ЄС у Софії та Варні, школи "Добро Хабу" в Святому Власі, викладачі та студенти відділення україністики Софійського університету імені Святого Климента Охридського, а також співробітники Посольства долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності.


Ця акція була започаткована командою «Українського радіо» у 2000 році та стала чи найбільшим флешмобом, який щороку об’єднує українців в
різних куточках земної кулі.

Бережімо та продовжуймо цю чудову традицію й надалі!

Дякуємо усім, хто долучився!