19 жовтня відбулася зустріч Посла Олесі Ілащук зі студентами-болгаристами кафедри слов’янської філології Навчально-наукового інституту філології Київського університету імені Тараса Шевченка, які перебувають на навчальній практиці в Софійському університеті ім. Св.Климента Охридського.
Доцент кафедри Олена Чмир ознайомила із станом двостороннього співробітництва між провідними університетами України і Болгарії, можливостями співпраці з відділення україністики Софійського університету в
рамках програми «Еразмус+».
Обговорено подальші кроки підтримки діяльності спеціальності «болгарська мова і література» в Київському національному університеті та «україністика» в Софійському університеті.