31 травня відбулося святкування завершення навчального року в Освітньому хабі в Софії.

Зі словами привітань до викладачів і учнів звернулися посол України Олеся Ілащук, представниця ЮНІСЕФ у Болгарії Крістіна де Брюїн, співробітники посольства США та Франції у Болгарії.
Освітній хаб розпочав свою роботу в серпні 2022 року. В цьому навчальному закладі працюють понад 20 викладачів з України та за українськими освітніми стандартами навчається більше 200 діток - тимчасових переселенців з України, які вимушено опинилися у Болгарії через війну росії.
Посольство висловлює щиру вдячність ситуаційному центру "Отворени Врати", під патронатом якого створено Освітній хаб, а також нашим партнерам, які активно підтримують роботу навчального закладу – ЮНІСЕФ в Болгарії, посольству США в Болгарії та посольству Франції у Болгарії.
Ще раз вітаємо дітей зі святом останнього дзвоника та бажаємо успіхів і гарного літнього відпочинку!