24 серпня Посол України в Болгарії Олеся Ілащук і дипломати Посольства спільно з українською громадою та болгарськими друзями взяли участь в урочистій ході в Софії з нагоди Дня Незалежності нашої держави.
Від пам'ятника Тарасу Шевченку до Народного театра имені Івана Вазова звучали українські пісні та слова подяки від українців і слова підтримки від болгар.
З Днем Незалежності, Україно!