• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • Български
В Болгарії вшанували пам’ять жертв голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні
Опубліковано 26 листопада 2022 року о 14:54

26 листопада в Кафедральному соборі «Света Неделя» у Софії відбулася панахида з вшанування пам’яті жертв Голодоморів, під час якої всі присутні запалили свічки та вшанували пам’ять мільйонів невинно загиблих.

До присутніх звернулися Голова Спілки українських організацій в Болгарії Олена Коцева та Посол України Віталій Москаленко.


Панахиди на спомин про жертви Голодомору 1932-1933 рр. в Україні – геноциду Українського народу, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні за участю представників української громадськості відбулися також у містах Пловдив і Русе.


Цього року ми вшановуємо пам'ять жертв Голодоморів в умовах повномасшатбної війни росії проти України і нового геноциду українців.


Україна втратила мільйони людських життів через масовий і штучний голод, який створила тоталітарна сталінська влада. Під час Голодоморів в Україні також померло понад 100 000 таврійських і бессарабських болгар.


Через дев'ять десятиліть після Голодомору росія знову хоче знищити українську націю, її культуру, мову та історію. 


Ми не забули, що чинила російська влада 1932-1933 років. Наші діти не забудуть, що росія коїть сьогодні. Світ теж повинен пам'ятати, а зло мусить бути покараним!


Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо!
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux