6 жовтня в Посольстві відбулася зустріч Посла Олесі Ілащук з Його Високопреосвященством Західно і Середньо-Європейським Митрополитом Антонієм, в ході якої висловлено вдячність Болгарській православній церкві за духовну турботу про українців, які знайшли свій тимчасовий дім в Болгарії.
Також Посол подякувала Болгарській Православній Церкві в особі Західно і Середньо-Європейської єпархії за участь і підтримку благодійної справи – ремонту та відновлення Української
церкви в передмісті Брюсселю. Це стало важливим жестом підтримки українських тимчасово переміщених громадян в Європі.
Було висловлено окрему вдячність присутнім на зустрічі ініціаторам благодійної кампанії пані Юліанні Гюровій, пану Борису Гюрову та пані Іліяні Желязков за реалізацію ініціативи, яку підтримали багато болгарських громадян.