19 червня посол Олеся Ілащук провела онлайн-зустріч з матерями та дітьми загиблих українських військовослужбовців.
У рамках проєкту, організованого громадською організацією «Зігрій душу», психологічну реабілітацію під наглядом українських спеціалістів на Чорноморському узбережжі Болгарії проходять 10 вдів і 20 діток з Волинської області.
Під час розмови діти поділилися своїми враженнями від перебування у Болгарії та особистими історіями, а також розповіли про свої щоденні цікаві заняття
у таборі.
Маленькі українці показали малюнки, які сьогодні спеціально намалювали та передадуть незабаром у подарунок Посольству. Щиро дякуємо за такий приємний сюрприз!