18 жовтня Посол Олеся Ілащук мала аудієнцію з Патріархом Болгарської Православної Церкви Й.Св.Неофітом в Софійській митрополії, під час якої було висловлено вдячність Болгарській Православній церкві за засудження агресії і російської війни проти українського народу, духовну допомогу українцям, які отримали тимчасовий захист у Болгарії.