1 вересня перший дзвоник пролунав в Українському освітньому хабі в м.Софія .
З нагоди свята маленькі українці продекламували вірші, зачитали казки, а також заспівали пісні.
В цьому році Український освітній хаб зустрів близько 200 учнів, 30 з яких - першокласники.
Бажаємо усім учням та вчителям успішного нового навчального року, наповненого незабутніми моментами та цікавими відкриттями.
Нехай здобуті знання відкривають двері до мрій та нових рекордів!