29 серпня 2021 року Посол Віталій Москаленко та співробітники дипустанови хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

7 років тому, у серпні 2014 року, внаслідок російської збройної агресії на сході нашої держави, під час виходу наших героїв-захисників з оточення окупантів поблизу міста Іловайськ, Україна понесла найбільші втрати.
Смертельний для наших захисників “зелений коридор” пролягав через поля із соняшниками. Саме під ними сотні українців поклали в боротьбі з ворогом свої життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни.
Герої не вмирають...