• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Български
26 жовтня 2014 року відбудуться вибори народних депутатів України
Опубліковано 05 вересня 2014 року о 17:28

26 жовтня 2014 року відбудуться вибори народних депутатів України. Для реалізації виборцем свого права голосу на території Республіки Болгарія створено дві виборчі дільниці:

ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ № 900009

Місцезнаходження, поштова адреса, телефон та режим роботи дільничної виборчої комісії:

Посольство України в Республіці Болгарія (1618, Софія, жк «Овча купель», вул.Боряна, 29;

довідкові тел.: (02) 095 593 54, факс: 955 52 47.

e-mail: [email protected], mfa.gov.ua/bulgaria;

Режим роботи комісії: понеділок - субота, з 9.00 до 18.00.

ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ № 900010

Місцезнаходження, поштова адреса, телефон та режим роботи дільничної виборчої комісії:

Консульство України у м.Варна (9000, гр. Варна,ул.Генерал Колев, 92, Пощенска кутия 1, довід.тел.: 00359 52/32 18 00, факс: 00359 52/32-19-00.

 e-mail:[email protected],mfa.gov.ua/bulgaria

Режим роботи комісії: у понеділок - субота з 9.00 до 18.00.

 

На закордонній виборчій дільниці виборець особисто до 24 жовтня 2014 року включно може подати заяву до дільничної виборчої комісії про включення до списку виборців, до якої додаються необхідні документи (копії документів).

 

Голосування відбудеться в день виборів 26 жовтня ц.р. з 8 до 20 години. Громадяни України мають звертатись до відповідної виборчої дільниці за місцем проживання або перебування на консульському обліку.

Вибори депутатів є загальними. Право голосу на виборах депутатів мають громадяни України, яким на день виборів виповнилося вісімнадцять років.

Документом, який підтверджує особу та громадянство України для виборця на виборах народних депутатів, є дійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Підставою для реалізації виборцем свого права голосу на виборах є його включення до списку виборців на виборчій дільниці.

Посольство звертається з проханням до кожного виборця-громадянина України перевірити правильність внесених до списку відомостей та запрошує всіх взяти участь у виборах.

 

Шановні громадяни України!

 

Запрошуємо Вас на вибори народних депутатів України 2014 року!

 Прийдіть на виборчу дільницю в Посольстві України в Республіці Болгарія або в Консульство України у м.Варна

26 жовтня 2014 року,

 і оберіть свого представника у Верховній Раді України.

Нагадуємо, що згідно з Конституцією України, право брати участь у виборах народних депутатів України можуть дієздатні громадяни України, яким виповнилося або на день голосування виповниться 18 років.

Для участі у голосуванні громадянин України має бути у списку виборців, який формується на підставі Державного Реєстру виборців.

Як потрапити до цього Реєстру?

Якщо Ви перебуваєте на тимчасовому/постійному консульському обліку в Посольстві або Консульстві України у м.Варна то Ви вже автоматично внесені до Державного Реєстру виборців.

Якщо Ви не пам’ятаєте, чи подавали відомості для консульського обліку, або хочете перевірити чи Ваше ім’я є в Державному реєстрі,зателефонуйте в Посольство або Консульства України у м.Варна.

Якщо Ви не перебуваєте на тимчасовому/постійному консульському обліку, подайте особисто до Посольства, Консульства України у Варні за місцем Вашого проживання відповідну заяву щодо включення до Реєстру, зміни персональних даних  або зміни виборчої адреси. До заяви додаються копії документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство (паспорт), а також зміну персональних даних або виборчої адреси виборця.

 Не забудьте взяти на вибори свій паспорт!

Проголосувати можна лише при пред’явленні дійсного паспорта громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичного або службового паспорта.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux