Посольство України в Республіці Болгарія

Київ 09:40

Посольство України в Республіці Болгарія долучилося до міжнародної акції «Запалимо свічку пам’яті!»

25 вересня 2018, 14:56

На вшанування пам"яті дітей Голодомору, які не пішли до школи 1 вересня 1933 року та протягом найближчих 7 років, адже померли чи не народилися, в церкві «Света неделя» м.Софія відбулася поминальна літургія.

Учасники акції хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих внаслідок штучного голоду в Україні, згадавши конкретні імена 85-ти дітей, з багатьох сотень тисяч, які померли мученицькою смертю, а також запалили символічні свічки, а також запалили символічні свічки.

Попри жахливі наслідки від скоєного, протягом тривалого часу радянський режим приховував правду щодо подій Голодомору та робив усе можливе для знищення  будь-яких доказів свого злочину проти українського народу. Аналогічної позиції щодо приховування правди про Голодомор в Україні дотримується керівництво Російської Федерації і сьогодні.

Україна знову стала жертвою агресії з боку сталінських послідовників з Кремля та протистоїть не лише агресії зі сходу, а й масштабній інформаційній навалі, опертій на брехню. Агресор знову вибудовує стіну пропаганди, щоб приховати свої злочини. І сьогодні, як і вісімдесят п’ять років тому, Україна потребує слова підтримки, щоб світ знав правду.

Вічна пам’ять безвинно загиблим!