Посольство України в Республіці Болгарія

, Київ 21:17

Освіта в Україні для іноземних громадян

08 грудня 2016, 10:42

Іноземці в Україніможутьздобуватиосвітуукраїнською, російськоюабоанглійськоюмовами, в залежностівідпропонованихпрограм та рівнязнаннямовиабітурієнтом. Іноземністудентимаютьможливістьнавчатися у більш, ніж 240 вищихнавчальних закладах і здобуватиосвіту за різнимиспеціальностями. ЩорокувищінавчальнізакладиУкраїниприймаютьстудентівзі 150 країнсвіту.

          Українськівищінавчальнізакладипропонуютьнавчання на трьохрівняхвищоїосвітизіздобуттямвідповіднихступенів:

          Перший рівеньвищоїосвіти:

-        Молодший бакалавр;

-        Бакалавр.

Другий рівень вищої освіти:

-        Магістр.

Третій рівень вищої освіти:

-        Доктор філософії;

-        Доктор наук.

В українських вищих навчальних закладах працюють досвідчені викладачі та професори, які мають високий рівень професійної підготовки та роблять навчальний процес цікавим та захопливим, створюючи усі умови для наукового та творчого розвитку студентів.

Головним інформаційним джерелом про вищу освіту в Україні для іноземців є Український державний центр міжнародної освіти Міністерства освіти і науки України. Центр є єдиною офіційною державною платформою, яка займається інформуванням щодо можливостей навчання. На офіційномусайтіУкраїнськогодержавного центру міжнародноїосвітиwww.studyinukraine.gov.uaабітурієнтиможутьотриматизагальнуінформацію про навчальніпрограми, процедуру вступу та іншіпрактичніпоради. Окрімцього, абітурієнтиможутьподавати онлайн заявки на навчання до будь-якоговищогонавчального закладу України через сайт www.studyinukraine.gov.ua.

          До послуг, якінадаютьсяУкраїнськимдержавним центром міжнародноїосвіти, входять: перевіркадокументівабітурієнта, допомога у виборіуніверситету та навчальноїпрограми, допомога з подачею документів до вищогонавчального закладу, отриманнязапрошення на навчання, візовапідтримка, організаціязустрічі в аеропорту.

Інші оголошення