Посольство України в Республіці Болгарія

, Київ 22:40

Освіта в Україні для іноземних громадян

08 грудня 2016, 10:42

Іноземці в Україні можуть здобувати освіту українською, російською або англійською мовами, в залежності від пропонованих програм та рівня знання мови абітурієнтом. Іноземні студенти мають можливість навчатися у більш, ніж 240 вищих навчальних закладах і здобувати освіту за різними спеціальностями. Щороку вищі навчальні заклади України приймаютьстудентів зі 150 країнсвіту.

          Українські вищі навчальні заклади пропонують навчання на трьох рівнях вищої освіти зі здобуттям відповідних ступенів:

          Перший рівень вищої освіти:

-        Молодший бакалавр;

-        Бакалавр.

Другий рівень вищої освіти:

-        Магістр.

Третій рівень вищої освіти:

-        Доктор філософії;

-        Доктор наук.

В українських вищих навчальних закладах працюють досвідчені викладачі та професори, які мають високий рівень професійної підготовки та роблять навчальний процес цікавим та захопливим, створюючи усі умови для наукового та творчого розвитку студентів.

Головним інформаційним джерелом про вищу освіту в Україні для іноземців є Український державний центр міжнародної освіти Міністерства освіти і науки України. Центр є єдиною офіційною державною платформою, яка займається інформуванням щодо можливостей навчання. На офіційномусайтіУкраїнськогодержавного центру міжнародноїосвітиwww.studyinukraine.gov.uaабітурієнтиможутьотриматизагальнуінформацію про навчальніпрограми, процедуру вступу та іншіпрактичніпоради. Окрімцього, абітурієнтиможутьподавати онлайн заявки на навчання до будь-якоговищогонавчального закладу України через сайт www.studyinukraine.gov.ua.

          До послуг, якінадаютьсяУкраїнськимдержавним центром міжнародноїосвіти, входять: перевіркадокументівабітурієнта, допомога у виборіуніверситету та навчальноїпрограми, допомога з подачею документів до вищогонавчального закладу, отриманнязапрошення на навчання, візовапідтримка, організаціязустрічі в аеропорту.